Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 9 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
DORA LAZER EPİLASYON
Alexandrite ve Diyod Lazer epilasyon cihazları ile tam gün dermotolog ve deneyimli kadro uzmanlarla lazer uygulamaları yapılmaktadır.Alexandrite, Diode, Harmony, Chromolite lazer cihazları kullanılmaktadır.Lazerle epilasyon, cilt yenileme, leke, iz ve damar tedavileri yapılmaktadır.
İl :  Ankara

LAZERLİFE GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve sağlıklı yollarından biridir. Lazer epilasyon cihazları sayesinde oluşan lazer ışığı, kılların içindeki melanin tarafından emilerek kıl köküne iletilir. Kıl köküne ulaşan lazer ışığı da kıl kökünü tahrip ederek bir daha kıl çıkmamasını sağlamış olur.
İl :  Ankara

LİNYA LAZER GÜZELLİK MERKEZİ
Medikal estetik hekimi ve akupunkturist Dr. Nilgün Bozdağ ve Uzman estetiysen Şenay Şengül tarafından kuruldu.
İl :  Ankara

BİLGEM GÜZELLİK UZMANLIĞI EĞİTİM MERKEZİ
Bilgem güzellik uzmanlığı eğitim merkez meb sertfikalı ve özel eğitim vermektedir.Güzellik uzmanlığı,estetisyenlik, makyaj, ıpl ve lazer epilasyon,kalıcı makyaj,protez tırnak, eğitimleri verilmektedir
İl :  Ankara

ÇAĞDAŞ FAZİLET CİLT BAKIMI VE EĞİTİM MERKEZİ
Hijyenik ortamda, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen onlarca hizmetimiz mevcuttur.
İl :  Ankara

EPİLAZER LAZER EPİLASYON GÜZELLİK MERKEZLERİ KIZILAY
2003 yılında Tunalı Hilmi Şubesi ile hizmet vermeye başlamış olan Epilazer Güzellik Merkezleri, uzman ve deneyimli kadrosuyla kısa zamanda özellikle estetik lazer epilasyon alanında öncü bir kuruluş haline gelmiştir.TUNALI-BAHÇELİ-KIZILAY-BATIKENT ve KIRIKKALE olmak üzere 5 ayrı merkezde hizmet vermeye devam etmektedir.Kullanılan Lazer Epilasyon Cihazları Amerikan FDA ( Food and Drug Administration) onaylı olup muayene ve danışma ücretsizdir.
İl :  Ankara

CLİNİC LAZER GÜZELLİK MERKEZİ
Clnc Lazer uzman doktor ve güzellik uzmanları ile estetik ve lazer uygulamaları konusunda hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylere uygulama yapan merkezimiz, çok yakında cilt bakımı, kimyasal peeling, botoks, selülit birimleri ile hizmet vermeye devam edecektir. Misyonumuz hijyen ve sağlık konularındaki öncelikli yaklaşımımızdan ödün vermemektir.
İl :  Ankara

DERMAFORM GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon,botox, ,dolgu, karboksiterapi ,saç mezoterapisi ,yüz mezoterapisi,selülit mezoterapisi ,zayıflama mezoterapisi ,cilt bakımı ve kimyasal peeling ...
İl :  Ankara

GİZSPA ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ KIZILAY
Ankara nın ilk SPA merkezi olması ve bu konseptte sunduğu hidroterapi ve özel vücut bakımları ile de kalitenin sizleri beklediği bir mekandır. Bay ve bayanlara küvet ve kapsül bakımlarında hidroterapi, bitki ve çamur banyoları, yosun uygulamaları, aromaterapi, buhar banyosu, infrared bakımları, vibrasyon masajı, jet duşlar ve sualtı masajı ile toksinlerden arındırma, stres azaltıcı bakımlar yapılmaktadır.
İl :  Ankara