Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 3 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
EPİLAZER LAZER EPİLASYON GÜZELLİK MERKEZLERİ BATIKENT
2003 yılında Tunalı Hilmi Şubesi ile hizmet vermeye başlamış olan Epilazer Güzellik Merkezleri, uzman ve deneyimli kadrosuyla kısa zamanda özellikle estetik lazer epilasyon alanında öncü bir kuruluş haline gelmiştir.TUNALI-BAHÇELİ-KIZILAY-BATIKENT ve KIRIKKALE olmak üzere 5 ayrı merkezde hizmet vermeye devam etmektedir.Kullanılan Lazer Epilasyon Cihazları Amerikan FDA ( Food and Drug Administration) onaylı olup muayene ve danışma ücretsizdir.
İl :  Ankara

ESTİA GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer Epilasyon ,Yüz Bölgesi Lazer Epilasyonu ,Koltuk Altı Lazer Epilasyonu ,Bikini Bölgesi Lazer Epilasyonu ,Bacak Bölgesi Lazer Epilasyonu ,Erkekler İçin Lazer Epilasyonu ,
Sırt Bölgesi Lazer Epilasyonu ,Göğüs Bölgesi Lazer Epilasyonu ,Sakal Üstü Lazer Epilasyonu ,Ense - Boyun Lazer Epilasyonu ,Karboksiterapi ,Kimyasal Peeling ,Cilt Bakımı ,Mezoterapi ve Botoks .
İl :  Ankara

FLAVİUS GÜZELLİK MERKEZİ ANKARA
1980 li yıllardan beri kozmetik ürünlerle ilgili deneyimlerimizi hizmete dönüştürmek üzere ilk Flavius Estetik ve Güzellik Merkezi 1996 yılı sonunda Ankara da Kavaklıdere de halen devam ettiği yerde Dr. Sinan İbiş tarafından kuruldu.
İl :  Ankara