Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 8 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
MEDİCALASER ESTETİK MERKEZİ ÜSKÜDAR
Lazer Epilasyon,Sivilce Tedavisi,Karboksiterapi,Oksijen terapi, Botoks,Medikal Cilt Bakımı,Leke Tedavisi,Kalıcı Makyaj,Takma Kirpik,Solaryum,Manikür,Akrilik Protez Tırnak,Saç Bölümü,Burun Estetiği,Göğüs Estetiği,Kulak Estetiği,Yüz Germe,Göz Kapağı Estetiği,Liposuction,Gıdık Alma Ameliyatı,Karın Germe Ameliyatı, Dolgu Uygulamalar, Mezoterapi ve Saç mezoterapisi.
İl :  İstanbul (Anadolu)

ESTE WORLD ALTUNİZADE
Lazer epilasyon, Anti aging, Zayıflama programları, Saç tedavi yöntamleri, Vücut bakımları ve Cilt bakımları.
İl :  İstanbul (Anadolu)

HOSPİTALİUM ÇAMLICA ESTETİK MERKEZİ
1997 yılında fiziki ve teknolojik altyapısıyla, çağdaş ve daima kalite parolasıyla hizmete giren ÖZEL HOSPITALIUM ÇAMLICA HASTANESİ, tüm branşlarda mesleğini büyük bir özveri ve multi-disipliner bir anlayışla icra eden medikal kadroyla beraber, tıbbın en ileri teknolojisini bünyesinde bulundurmaktadır. Hastanemiz; gerek doktorlarımız ve yöneticilerimiz, gerekse yardımcı sağlık ve idari personelimiz ile birlikte koşulsuz hasta memnuniyeti sağlayabilmek, halkımızın her türlü sağlık ihtiyacına cevap verebilmek için, her an hizmetinize hazırdır.
İl :  İstanbul (Anadolu)

AFRODİT KUAFÖR VE GÜZELLİK MERKEZİ
Güzelliğin ayrıntılarında her kadının sorunu olan tüy probleminin kökten çözümü, kıl kökünü kurutmak. Tüy torbasının zamanla etkisini bitirerek tüyün uzamasını engelleyen Epilasyon yöntemi artık kadınların bilincine çok yakın. Değişik isimler altında kullanılan Epilasyon yöntemleri ; İğneli epilasyon, depilasyon, acısız (ampullü) epilasyon olarak adlandırılmaktadır.Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu olan Epilasyon Afrodit Güzellik Merkezi gelişmiş en son yöntemlerle acısız olarak uygulanmaktadır.
İl :  İstanbul (Anadolu)

FÜSUN AKSOY GÜZELLİK SALONU
Cilt bakımı ,Epilasyon ,Power plate ,Manikür-pedikür , Kalıcı makyaj ,Kaş-kirpik boyama ,Profesyonel makyaj ,Sir ağda,Yosun ve Gelin paket programları.
İl :  İstanbul (Anadolu)

MAGİC GÜZELLİK SALONU
Cilt bakımı ,Akne bakımı ,Vücut bakımı ,Hydra Neuve Kürü,
Bequte Lifting Kürü ,Catiovital bakım ,Lisanslı Profesyonel Masaj ,İğneli ve Jelli Epilasyon .
İl :  İstanbul (Anadolu)

ADİTYA GÜZELLİK SALONU
Uzman Kadrosu, deneyimli personeli ve özenli yaklaşımıyla tüm estetik ve sağlık sorunlarına etkili ve kalıcı çözümler üretmek hedefindeki ADİTYA 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
İl :  İstanbul (Anadolu)

HOSPİTALİUM ÜMRANİYE ESTETİK MERKEZİ
İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan, değerinizi biliyoruz ilkesiyle kurulduğu günden itibaren hasta memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi amaç edinen Hospitalium Group, bünyesine Hospitalium Tıp Merkezi Ümraniye yi de katarak, halkımıza tıbbın en ileri teknolojisi ile daha kaliteli hizmet sunabilmenin heyecanını yaşıyor. Tüm branşları içeren dahili ve cerrahi poliklinikler, Kemik Dansitometri, Mutlilıce CT,Nükleer Tıp, Manyetik Rezonans, Konvansiyonel Röntgen, 3 Boyutlu Ultrasonografı, 4 Boyutlu Ultrasonografı ve Mamografı bölümlerini içeren görüntüleme merkezi, biokimya ve mikrobiyoloji laboratuarları ve tüp bebek ünitesi ile Ümraniye Alemdağ caddesinde hizmetinizde.
İl :  İstanbul (Anadolu)