Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/4) - 32 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
BİRGÜL EPİLASYON ve GÜZELLİK SALONU
Lazer Epilasyon Bornova Birgül Epilasyon, Cilt Bakımı İğneli epilasyon, cilt ve vucut bakımı, masaj, el ve ayak bakımı, makyaj ve dövme hizmetleri
İl :  İzmir

NETSCLUB GÜZELLİK ESTETİK MERKEZİ BORNOVA
Açıldığı 1997 tarihinden bu yana dünyadaki yenilikleri yakından takip edebilmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen, insana değer veren, çalışanlarıyla mutlu olmayı başaran ve profesyonel kurum olmayı hedefleyen NETS CLUB GÜZELLİK MERKEZİ sizlerle. Vücut bakım,cilt bakım, epilasyon, depilasyon, el-ayak bakım, aktif jimnastik, bronzlaştırıcı ve kuaför birimleri ile kişiye fiziksel güzellikle beraber ruh sağlığını da getirmekte.
İl :  İzmir

MYRA GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon, Erkekler için lazer epilasyon, Varis ve kılcal damar tedavisi, Rejuvenasyonla cilt gençleştirme. Merkezimizde kullandığımız Amerika dan 11 ayrı dalda FDA (Amerikan Gıda ve Sağlık Örgütü) Onayı alınmış etkinliği kanıtlanmış LYRA İ Long Pulse ND YAG lazer ile artık yaz aylarında da lazer epilasyon yapılabilmektedir.
İl :  İzmir

DİVA DERMAL GÜZELLİK MERKEZİ
Cilt bakımı,Lazer epilasyon,Kimyasal peeling,Masaj, Botox- dolgu, Aroma terapi, SPA Jakuzi,İğneli epilasyon, Kuaför hizmetleri, Vücut bakımı, Göğüs bakımı, Yüz lifting uygulamaları ve Anti aging uygulamaları.
İl :  İzmir

MAYASANTE GÜZELLİK MERKEZİ İZMİR
Epilasyon ,Botox ,Dolgu ,Kimyasal Peeling ,Lazer Uygulamaları ,Zayıflama Uygulamaları, Diyet ve Beslenme .
İl :  İzmir

EPİDERMİS GÜZELLİK MERKEZİ
Epidermis Lazer İzmir Güzellik Merkezi 1994 yılında Karşıyaka-Bostanlı da kuruldu. Lazer Epilasyon, iğneli epilasyon, Cilt Bakımı, Kimyasal Peeling, Göz çevresi bakımı, Selülit, Mezoterapi
İl :  İzmir

CLİNİC A PLUS GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer Epilasyon,İğneli Epilasyon ,Thermage,Botoks,Dolgu
,Vital Dolgu,Leke Tedavisi,Kimyasal Peeling, Mikrodermabrazyon,AWT Akustik Dalga Tedavisi,Selülit Tedavisi,Pollogen, LPG,Pasif Jimnastik,Oxifit,Mezoterapi
,Kılcal Damar & Varis Tedavisi,Tıbbi Masaj ,Zayıflama Sihirbazı ,Biocavity ,Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyen Kontrolu Cilt Bakımı.
İl :  İzmir

LIKYA BEAUTY CLUB
10 yıldır başarılarla dolu bir geçmişi olan Likya Beauty Club, İzmir in en iyi lazer cihazı, solaryumu, uzman kadrosu, 1200 metrekarelik en büyük güzellik ve estetik merkezidir. Likya da en iyi kalıcı makyajın yapılır, zayıflama ve selüloit tedavisinde bilimsel yöntemler uygulanır.
İl :  İzmir

DEMİDERM ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ
Estetik Operasyonlar, Kalıcı Makyaj Eğitmenliği, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Botox, Dolgu, Cilt ve Vücut Bakımı, Fatsplit, Lenf Drenaj, Corpo, Oxifit, Mikrodermabrazyon, Kimyasal Peeling, Kalıcı Makyaj
İl :  İzmir

İZMEDSLİM ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ
Dijital Spektrofotometre,Lazer Epilasyon Lazer, Alexandrite Lazer Epilasyon ,Diot Lazer Epilasyon ,Nd-Yag Lazer Epilasyon,Cild Bakımı Uygulamaları ,Medikal Cilt Bakımı ,Kimyasal Peeling, Mikrodermabrazyon , Mikropigmentasyon ,Saç Dökülmesi,Vücud Bakım Uygulamaları ,Shape Sistemleri ,Elektroterapi Sistemleri , Vakumterapi Sistemleri ve Radyofrekans Sistemleri.
İl :  İzmir