Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/2) - 19 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
ESTELİTE LAZER EPİLASYON MERKEZİ
Lazer Epilasyon Kimlere ve Hangi Bölgelere Uygulanır?
Bir Seansta Tüylerden Kurtulmak Mümkün Mü?
Lazer işlemlerine başlamadan önce ne yapılması gerekir?
Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları.
Tedavi sonrasında iz kalır mı?
İl :  Bursa

DERMACLINIC LAZER EPİLASYON GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon,Fractional lazer,Facelift,Varis tedavisi,Yüz mezoterapisi,Karboksiterapi,Dövme silme,Medikal cilt bakımı,Akne ve akne izleri Dolgu enjeksiyonu ve Botox.
İl :  Bursa

EPİLA SLIMED CLUB
Epila Özel Sağlık ve Güzellik Hiz. LTD. ŞTİ. 1998 yılında Dr. Erol Aksaz, Dr. Ceyhun İrgil, Dr. Güven Atasoy, Dr. Tayanç Öncel, Dr. Feyhan Kaylar, Dr. Şehin Sıtkı ve Ayşe Bocan tarafından kurulmuştur.Bursa da ilk kez, estetik lazer sistemlerinin konusunda uzman doktorların uygulaması ve sorumluluğunda olması gerektiği felsefesini taşıyarak, estetik yolculuğuna başlamıştır.Epila Slimed Club teknolojik alt yapısını her yıl gelişmiş ülke estetik merkezlerini örnek alarak yenilemektedir.Cilt gençleştirme ve epilasyon cihazlarında soft lazerlerin yanı sıra Nd-Yag,Diod,IPL ve Aleksandride dalga boylarını kullanmaktadır.
İl :  Bursa

ERA CLINIC FSM
ERACLİNİC FSM şubesi Dermatoloji Uzmanı Dr.Selçuk Özdoğan yönetimindeki uzman kadro ile 15 Ocak 2007 de kurularak,cilt sağlığı ve estetik lazer uygulamalarına başlamıştır.
İl :  Bursa

ESTEM ESTETİK GÜZELLİK & LAZER MERKEZİ
Radyo Frekans Yöntemi,Yüz Mezoterapisi (Mesolifting), Micro Laser Peeling (Contour TRL) ,ProFraksiyonel Lazer ,Saçlı Deri Mezoterapisi, Yüz ve Vücut Masajı ,Dolgu Maddeleri ,Botoks, Kimyasal Peeling ,Oksiterapi, LED Tedavisi, Medikal Cilt Bakımı, Lenfatik Drenaj (PRESSOTERAPI), Mezoterapi, Karboksiterapi, LPG Cellu M6 ve Lazer Epilasyon .
İl :  Bursa

ESTETİCARE PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE CERRAHİ DAL MERKEZİ
Dermatoloji ve Allerji ,Akne ve Sivilce Tedavisi ,Ben Tedavisi ,Ozon Terapi ,Lazer Uygulamaları ,Lazer Epilasyon ,Lazer Lipoliz ,Leke ve Şarap Lekesi Tedavisi ,
Kılcal Damar Tedavisi,Dövme Silme ,Cilt Yenileme ve Gençleştirme ,Bölgesel İncelme,Cilt Bakımı ,Mezoterapi,
Botox ve Dolgu.
İl :  Bursa

ESTA ESTETİK GÜZELLİK LAZER MERKEZİ
Tıbbın her alanında olduğu gibi uygulamanın doğru şekilde yapılması, en etkili ve kalıcı sonucun alınabilmesi açısından bu alanda da önem sırasını koruyor. EstA da bu yeni tedavi yöntemleri medikal estetik alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından hastalarımıza uygulanıyor.
İl :  Bursa

ESTETİK INTERNATIONAL BULVAR
Epilasyon, Cilt Bakımı, Karboksiterapi, Mezoterapi, Radyofrekans, Elektroterapi, LPG ve Masaj.
İl :  Bursa

DESTETİCA ESTETİK PLASTİK CERRAHİ
Lightsheer Lazer Epilasyon,Dermocell, Karboksiterapi, Medikal Cilt Bakımı,Kimyasal Peeling,Botox,Dolgu,Lipofilling,
Zayıflama Programları,Anti Aging Programları Vücut Analizi, Saç Tedavileri,Nemectron,Ultrason ve Nemectron Elektroterapi.
İl :  Bursa

ERA CLINIC SETBAŞI
Eracinic Özel Sağlık ve Güzellik Hizmetleri 15.Ocak.2006 yılında,sektöründe ilk ve öncü kuruluş Epila Özel Sağlık ve Güzellik Hizmetlerinin tecrübesi ve desteği ile Ayşe BOCAN tarafından Dr.Şeniz ERİŞEN in yönetiminde ERACLİNİC SETBAŞI nda hizmet vermeye başlamıştır.
İl :  Bursa