Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/4) - 39 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
AMERİKAN LAZER ESTETİK VE SAĞLIK MERKEZİ ŞİŞLİ
Kliniklerimizde kullanılan lazer cihazları, soğutma sistemlerine sahip 755 nm dalga boyu Alexandrite,1064 nm dalga boyuna sahip Nd-yagdır. Bu cihazların başarısı kıl folükülünü hedeflerken epidermise zarar vermeyen selective photothermolisis sistemidir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

Çevre Hastanesi Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyonda Son Teknoloji Çevre Hastanesi. Lazer Epilasyonda 8 seans paket Proğramlar. Kredi Kartı ile 6 taksit imkanı. Nakit ödemelerde %15 indirim.
İl :  İstanbul (Avrupa)

BELLAPLAST NİŞANTAŞI
Bellaplast Estetik Plastik ve Lazer Merkezi, Estetik ve Plastik Cerrah Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin yönetiminde 15 yıldır Bağdat Caddesi ve Nişantaşında Estetik plastik Cerrahi operasyonları, Vücut Şekillendirme, Lazer Epilasyon ve Lazer tedavileri ve yüz gençleştirme işlemleri ile hizmet vermektedir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DERMACARE NİŞANTAŞI
Lazer epilasyon, ETG Teknolojisi ile saç bakımı,Jetpeel ile cilt yenileme,Cilt bakımı,Akne giderme bakımı,Kalıcı makyaj , Multiwell ile vücut şekillendirme ve Selülit bakımı.
İl :  İstanbul (Avrupa)

EPİDERM NİŞANTAŞI
Epiderm sadece Lazer Epilasyon uygulanan, epilasyon konusuna odaklanmış ve uzmanlaşmış bir kuruluştur; saç nakli, cilt bakımı gibi diğer kozmetik uygulamalar yapılmaz! Epiderm son teknoloji Amerikan FDA onaylı CYNOSURE Apogee 5500 Elite Lazer Epilasyon sistemi kullanmaktadır insan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sistemi (Alexandrite laser) olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DERMALİGHT ESTETİK LAZER MERKEZİ
Tüm Estetik sorunlara lazer sistemleri ile yaklaşım. Lazer Epilasyonda etkili uygulama,kesin sonuç,uygun fiyat yaklaşımı ile çalışan merkezimizde kombine lazer uygulaması ile cilt ve kıl yapısına uygun lazer cihazları ile uygulamalar yapılmaktadır.merkezimizde lazer ile damar varis tedavisi, lazer ile leke tedavisi, dövme silme, Lazer ile Cilt gençleştirme uygulamaları yapılır.Merkezimizde Cynosure Alexandrite lazer, Nd Yag Lazer,Diod lazer,IPl cihazları ile hijyenik ,güleryüzlü yaklaşım ...
İl :  İstanbul (Avrupa)

JEAN DARCEL MEDİKAL ESTETİK MERKEZİ OSMANBEY
Kendini güzelliğin duygularına adamış özel bir mekânın merkezindesiniz. Burada hem bedeninizi, hem ruhunuzu uzman ellere teslim etmenin şımarıklığını yaşarken, özel olduğunuzu fark ediyorsunuz. Şimdi sizi güzelliğin ve duyguların buluştuğu gizemli bir dünyaya götürmemize izin verin. İpek gibi teninizde çağlayanları, ruhunuzda sakin denizlerin dinginliğini yaşayın.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DOÇENT DOKTOR ZAFER ÖZSOY ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ UZMANI LAZER MERKEZİ
Estetik lazer uygulamaları,yüzde botox ve dolgu maddeleri uygulama, burun estetiği,meme estetiği liposuction ve deri tümörlerinin tedavileri gibi estetik ve plastik cerrahinin önemli konulari hakkında deneyimli bir hekim.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DEĞİŞİM GÜZELLİK MERKEZİ
Lpg Endormologie,Dermakozmetik,Caci Quantum,Aroma terapi,Cilt bakımı,Epilasyon ve Solaryum.
İl :  İstanbul (Avrupa)

MAVİ LAZER EPİLASYON VE ESTETİK MERKEZİ
Merkezimizdeki Tüm Medikal İşlemler, Medikal Estetik Hekimi Dr. Betül GÜRER tarafından uygulanmaktadır.
İl :  İstanbul (Avrupa)