Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/2) - 13 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
EPİDERM BAKIRKÖY
Epiderm sadece Lazer Epilasyon uygulanan, epilasyon konusuna odaklanmış ve uzmanlaşmış bir kuruluştur saç nakli, cilt bakımı gibi diğer kozmetik uygulamalar yapılmaz! Epiderm son teknoloji Amerikan FDA onaylı CYNOSURE Apogee 5500 Elite Lazer Epilasyon sistemi kullanmaktadır insan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sistemi (Alexandrite laser) olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

AMERİKAN LAZER ESTETİK VE SAĞLIK MERKEZİ BAKIRKÖY
Amerikan lazer sağlık ve Estetik Merkezleri New York Manhattan lazer epilasyon ve Medikal estetik konusunda 1999 Yılından beri faaliyet gösteren Advanced derma laser Kliniklerinin kardeş kuruluşudur.Kliniklerimizin bünyesinde bu tecrübe ve lazer eğitim protokolü ile eğitilmiş 2 Dermatolog, 2 Medikal estetik uzmanı ve 10 Uzman estetisyen ile Şişli, Bakırköy, Ümraniye de hizmet vermektedir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

BAKIRKÖY LAZER ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon,Cilt bakımı,Oksijen terapi,Mezoterapi, Lipoliz,Kimyasal peeling,Botoks ve Dolgu uygulamaları.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DERMACARE BAKIRKÖY
Lazer epilasyon, ETG Teknolojisi ile saç bakımı,Jetpeel ile cilt yenileme,Cilt bakımı,Akne giderme bakımı,Kalıcı makyaj , Multiwell ile vücut şekillendirme ve Selülit bakımı.
İl :  İstanbul (Avrupa)

KYBELE YAŞAM MERKEZİ BAKIRKÖY
Lazer Epilasyon, Cilt bakımı, Alexandrite Lazer, Tüm Vücut Lazer Epilasyon, Kıl, Kybele Lazer, Estetech, Epiderm,Solaryum ve Bölgesel incelme.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DERMART LAZER &  DERMATOLOJİ ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer Epilasyon Mezoterapi Lipoliz Botoks - Kırışıklık Tedavisi Kriyoterapi - Dondurma Tedavisi Cilt Yenileme - Peeling Anti Aging Cilt Bakımı Saç Mezoterapisi Dermatolojik Muayene - Koter Dermatolog Dr. Filiz Özgür Çavuş Dermatoloji Uzmanı Bakırköy
İl :  İstanbul (Avrupa)

DAPHNE LAZER EPİLASYON VE ESTETİK MERKEZİ
Daphne bambaşka bir değişime çağırıyor sizi Eski, sağlıksız ve geçici yöntemlerden çok farklı, uzman doktorlar denetiminde güzelliğin hizmetine sunulan tıbbi ve teknolojik yöntemlerle tanışmanız için.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DİZZY ESTETİK CENTER
Profesyonel kadromuz ile lazer epilasyon, selülit bakımları ,vücut bakımı, cilt bakımı, tırnak bakımı, kalıcı makyaj gibi birçok üniteye sahip geniş yelpazesi ile öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik ve estetik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemekteyiz.
İl :  İstanbul (Avrupa)

DR. MENİJE ESTETİK MERKEZİ
Doktor kontrolünde dermotoloji ve kozmotoji birarada.Son sistem lazer epilasyon, tıbbi cilt bakımı, masaj, kuaför hizmetleri ve hijyenik turbo dikey solaryum..
İl :  İstanbul (Avrupa)

LAZERMED GÜZELLİK MERKEZİ
Lazermed Medikal Estetik Merkezi 1997 yılında hizmet vermeye başladı. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Nursen Seval(Kadayıfçıoğlu) ve Uzman Dermatolog Dr. Rasime Erkan tarafından kurulan merkezimiz, bu tarihten itibaren çeşitli problemlerle başvuran yüzlerce hastasını, sağlıktan gelen güzellikle tanıştırmaya devam ediyor.
İl :  İstanbul (Avrupa)