Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/1) - 5 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
NEXUS MEDİKAL ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ BAHÇELİEVLER
İstanbul un en fazla lazer epilasyon makinesi ile uygulama yapan lazer epilasyon merkezlerinden olması dolayısıyla en uygun fiyata lazer epilasyonu merkezlerimizde yaptırabilirsiniz.
İl :  İstanbul (Avrupa)

ESTE WORLD BAHÇELİEVLER
Lazer epilasyon, Anti aging, Zayıflama programları, Saç tedavi yöntamleri, Vücut bakımları ve Cilt bakımları.
İl :  İstanbul (Avrupa)

UZM. DR. E. DİLEK BAHÇEKAPILI
Uzm. Dr. E. Dilek Bahçekapılı Yıldırım 2000 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında Kronik Ürtikerde Otoimmunitenin Rolü ve Direkt İmmun floresan İncelem isimli tezi ile İstanbul Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastelıkları ihtisasını tamamladı. Lazer Epilasyon Amerika da en iyi lazer epilasyon cihazı seçilen FDA ve CE onaylı Cynosure Elite (Alexandrite + NdYag) Lazer ile tüm cilt tiplerinde güvenli epilasyon sağlanır.
İl :  İstanbul (Avrupa)

SİM&TEN LAZER EPİLASYON ESTETİK&GÜZELLİK MERKEZİ
Lazer epilasyon ,Dolgu ,Botox ,Mezoterapi ,Lipoliz , Karboksiterapi ,Oksijen terapi ,Masaj (bay & bayan) , Solaryum (bay & bayan) ,Vücut bakımı ve El & ayak bakımı(parafınle).
İl :  İstanbul (Avrupa)

HOSPİTALİUM HAZNEDAR ESTETİK MERKEZİ
2001 yılında fiziki ve teknolojik altyapısıyla, çağdaş ve daimi kalite parolosıyla hizmete giren Özel Haznedar Sağlık Hastanesi, tüm branşlarda mesleğini büyük bir özveri ve multi-disipliner bir anlayışla icra eden medikal kadrosuyla beraber, tıbbın en ileri teknolojisini bünyesinde bulundurmaktadır.
İl :  İstanbul (Anadolu)