Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Merkezi Lazer Epilasyon Merkezleri
Lazer Epilasyon Merkezleri            Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/12) - 112 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
NEXUS MEDİKAL ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ BAHÇELİEVLER
İstanbul un en fazla lazer epilasyon makinesi ile uygulama yapan lazer epilasyon merkezlerinden olması dolayısıyla en uygun fiyata lazer epilasyonu merkezlerimizde yaptırabilirsiniz.
İl :  İstanbul (Avrupa)

COSMED ESTETİK CERRAHİ & LAZER EPİLASYON MERKEZİ
LAZER EPİLASYONDA FDA ONAYLI LIGHTSHEER KISA SÜREDE KALICI ETKİLİ GÜVENLİ LAZER EPİLASYON
Lazer epilasyona başlamanın tam zamanı Yaza kadar istenmeyen tüylerinizden kurtulabilir, pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz
İl :  İstanbul (Anadolu)

EPİDERM BAKIRKÖY
Epiderm sadece Lazer Epilasyon uygulanan, epilasyon konusuna odaklanmış ve uzmanlaşmış bir kuruluştur saç nakli, cilt bakımı gibi diğer kozmetik uygulamalar yapılmaz! Epiderm son teknoloji Amerikan FDA onaylı CYNOSURE Apogee 5500 Elite Lazer Epilasyon sistemi kullanmaktadır insan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sistemi (Alexandrite laser) olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

ESTE WORLD BAHÇELİEVLER
Lazer epilasyon, Anti aging, Zayıflama programları, Saç tedavi yöntamleri, Vücut bakımları ve Cilt bakımları.
İl :  İstanbul (Avrupa)

AMERİKAN LAZER ESTETİK VE SAĞLIK MERKEZİ ŞİŞLİ
Kliniklerimizde kullanılan lazer cihazları, soğutma sistemlerine sahip 755 nm dalga boyu Alexandrite,1064 nm dalga boyuna sahip Nd-yagdır. Bu cihazların başarısı kıl folükülünü hedeflerken epidermise zarar vermeyen selective photothermolisis sistemidir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

LAZER EPİLASYON BEŞİKTAŞ
Lazer epilasyon Beşiktaş Lazer Epilasyon Merkezleri Lazer Epilasyon Uygulamaları Beşiktaş Lazer Merkezi
İl :  İstanbul (Avrupa)

AMERİKAN LAZER ESTETİK VE SAĞLIK MERKEZİ BAKIRKÖY
Amerikan lazer sağlık ve Estetik Merkezleri New York Manhattan lazer epilasyon ve Medikal estetik konusunda 1999 Yılından beri faaliyet gösteren Advanced derma laser Kliniklerinin kardeş kuruluşudur.Kliniklerimizin bünyesinde bu tecrübe ve lazer eğitim protokolü ile eğitilmiş 2 Dermatolog, 2 Medikal estetik uzmanı ve 10 Uzman estetisyen ile Şişli, Bakırköy, Ümraniye de hizmet vermektedir.
İl :  İstanbul (Avrupa)

KYBELE YAŞAM MERKEZİ AVCILAR
Lazer Epilasyon, Cilt bakımı, Alexandrite Lazer, Tüm Vücut Lazer Epilasyon, Kıl, Kybele Lazer, Estetech, Epiderm,Solaryum ve Bölgesel incelme.
İl :  İstanbul (Avrupa)

ULTRAFORM GÜZELLİK MERKEZİ
Ultraform ,1999 yılından itibaren güzellik ve estetik alanında Avcılar bölgesinde hizmet vermektedir. Geçen her yılla kendini geliştiren merkezimiz sektördeki en son yenilikleri uygulamada sürekli lider olmuştur.
İl :  İstanbul (Avrupa)

UZM. DR. E. DİLEK BAHÇEKAPILI
Uzm. Dr. E. Dilek Bahçekapılı Yıldırım 2000 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında Kronik Ürtikerde Otoimmunitenin Rolü ve Direkt İmmun floresan İncelem isimli tezi ile İstanbul Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastelıkları ihtisasını tamamladı. Lazer Epilasyon Amerika da en iyi lazer epilasyon cihazı seçilen FDA ve CE onaylı Cynosure Elite (Alexandrite + NdYag) Lazer ile tüm cilt tiplerinde güvenli epilasyon sağlanır.
İl :  İstanbul (Avrupa)